O nas

Nasza działalność na szeroko pojętym rynku multimedialnym w Polsce trwa już blisko 20 lat.

W 1999 roku rozpoczęliśmy klirowanie praw licencyjnych do pierwszych projektów audio oraz video.

Dzisiaj  klirujemy i wydajemy szereg pozycji audio oraz video, a poza tym klirujemy do projektów specjalnych np. cytaty z filmów lub postaci z animowanych bajek, aby następnie wprowadzać na rynek wiele produktów powszechnego użytku, które zawierają te treści.

Ponadto od roku 2009 uczestniczymy w projekcie rekonstrukcji cyfrowej Klasyki Polskiego Kina oraz Bajki, natomiast od roku 2014 rozpoczęliśmy działania w zakresie publishingu, managementu oraz impresariatu artystycznego. Pierwszą artystką, z którą rozpoczęliśmy współpracę  jest utalentowana Agnieszka Twardowska.

MSG_LOGO_kolor.jpg

Dodatkowo w zakresie współpracy z MS Group Media sp. z o.o. zajmujemy się dystrybucją katalogu niemieckiej firmy ZYX Music) na polu Home Video (płyty CD/ Vinyl/ DVD/ BD) oraz innych katalogów na polu praw telewizyjnych oraz na polu praw internetowych.

W ramach współpracy z MS Group Media sp. z o.o. zajmujemy się również produkcją programów telewizyjnych (współpracując z ogólnopolskimi nadawcami) oraz organizacją koncertów muzycznych polskich oraz zagranicznych artystów.

Klirowanie praw audio

Dystrybucja w Polsce i na świecie

Produkcja muzyczna

Klirowanie praw video

Produkty specjalne

Authoring DVD / Blu-Ray

Klirowanie praw książka

Pozyskiwanie środków finansowych / sponsoring

Tłoczenie płyt DVD / Blu-Ray