DMMS Official

Agnieszka Twardowska, gwiazda programów Twoja Twarz Brzmi Znajomo oraz The Voice of Poland zaskakuje fanów nowym materiałem!

Drugi singiel promujący debiutancką płytę artystki wchodzi na rynek nakładem wytwórni ZPR Records i właśnie dziś, 10 października 2016 r. ma swoją premierę. Nie wątpimy, że Agnieszka Twardowska utworem „Już wiem”, szybko wdrapie się na listy przebojów! ZPR Records to label wydawniczy Grupy ZPR Media, który zajmuje się wprowadzaniem na polski rynek artystów reprezentujących szeroko rozumianą muzyką pop. Agnieszka Twardowska zdradza, że wspólnie z wydawcą pracują nad całym albumem, ale tajemniczo dodaje, że może jeszcze w tym roku światło dzienne ujrzy inna, wspólna propozycja artystki…

Efekty pracy Agnieszki Twardowskiej i całego zespołu można już podziwiać na oficjalnym kanale YouTube artystki. Utwór w wersji audio dostępny jest we wszystkich serwisach cyfrowych (np. na Spotify, Itunes, Tidal i na Muzodajni). Zachęcamy też to obserwowania poczynań Agnieszki na Facebooku i Instagramie!

Related Projects
DMMS OfficialDMMS Official