Agnieszka Twardowska, gwiazda programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo i ćwierćfinalistka V edycji The Voice of Poland zaskakuje fanów nowym materiałem!
Agnieszka to wszechstronna artystka o głosie, którego zdecydowanie można pozazdrościć. Z jednej strony zakochana w nastrojowych balladach, z drugiej znakomicie czująca rytmiczną muzykę, funky i soul. Swoim talentem i charyzmą zaskoczyła jury popularnego programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, a widzów powaliła nad wyraz wiarygodną metamorfozą na Ellie Goulding z 50 Twarzy Grey’a. W mediach wielokrotnie wspominano iż Agnieszka Twardowska ma „głos jak anioł”, a teraz ów Anioł przychodzi do fanów z nowym materiałem!
Pierwszy singiel artystki podbił serca internautów w listopadzie zeszłego roku. Utwór Slow Down, to autorska piosenka Agnieszki (napisała do niego zarówno tekst jak i muzykę), a jego wakacyjny remix powstał przy współpracy z Paulem Damixie – uznanym producentem i dj, zdobywcą tegorocznej nagrody iHeart Radio 2016 Remix Award (Remix of the Year) w Miami, za remix utworu “Hello” z repertuaru Adele.
Drugi singiel promujący debiutancką płytę artystki miał premierę 10 października. Teledysk do utworu “Już wiem” można obejrzeć na oficjalnym kanale YouTube artystki, natomiast w wersji audio dostępny jest już we wszystkich serwisach cyfrowych (np. na Spotify, Itunes, Tidal i na Muzodajni). Zachęcamy też to obserwowania Agnieszki na Facebooku i Instagramie!
W grudniu tego roku, Agnieszka zaprezentowała swoją autorską piosenkę w świątecznym klimacie zatytułowaną „Świąteczny”. Teledysk do utworu można obejrzeć na oficjalnym kanale YouTube artystki. 
Poza intensywnymi pracami nad debiutanckim albumem, Agnieszka dużo koncertuje (z zespołem oraz solo z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej) oraz wspiera liczne fundacje (w tym m.in. Akademię Przyszłości i Fundację Serca Bicie). Nie wątpimy że już niedługo będzie o niej w polskich mediach bardzo głośno!

Utwory Agnieszki Twardowskiej są już dostępne w serwisach cyfrowych:

itunes
tidal-logo
spotify
WiMP_vertical_logo
YouTube-logo-full_color
amazon_logo_500500-_v323939215_-200x200
Deezer-logo
empik-logo
news-tmobile-logo
playthemusic
Google_Play_logo
Muzodajnia_logo
unnamed